Prodáváme a vyrábíme šperky

Posted on Posted inKrása

Určitě i vy patříte mezi ty, které zajímá, kde nakoupit kvalitní komponenty a na co si při takovém nákupu dávat pozor.

Co se týká náušnic, při jejich výběru je dobré vybírat háčky nebo puzety, které jsou antialergické. Existují komponenty, které jsou z chirurgické oceli, ale i takové, které jsou nerezové, nebo částečně pokryté alespoň malinkou vrstvičkou těchto kovů. Velká spousta výrobců ale udává, že je výrobek nerezový, i když tomu tak ve skutečnosti vlastně není. Vždy je nejlepší se podívat, jestli není výrobce na stránkách atest.
šperk na růži
Pokud ne, zažádejte si o něj. Spoustu obchodů, a to zejména ty, které prodávají zboží za podezřele nízké ceny, prodávají komponenty, které jsou nekvalitní. Mohou vám dokonce zrezavět a to hned po prvním dešti. Je dobré si při menším odběru prověřit stránky, které se zabývají chirurgickou ocelí. Při větším odběru se vám vyplatí Stoklasa nebo Naturatelier. Mají zde až množstevní slevy a velmi přizpůsobivé poštovné, což se rozhodně hodí.
velké náušnice

Při nákupů jakýchkoliv drátků, vlasců apod. bychom měli dbát na jejich kvalitu. U drátků byste vždy měli zvážit, zda pro vás bude lepší měkký nebo tvrdý. Pokud vám na produktu velmi záleží, pak zjistíte, že není jednoduché koupit ani správnou bavlněnou šňůru. Zvolte vždy tu, která se netřepí a z hlediska úspory byste měli volit celou cívku nebo alespoň desetimetrové balíčky. Ty opět můžete nalézt na Stoklase nebo Fleru.
mašle ve vlasech

Pokud by vás zajímalo, kde vhodně nakoupit prstýnky, sponky nebo jiný další materiál, pak záleží hlavně na tom, jak kvalitní si něco takového představujete. Například pro velký výběr a dobré ceny prstýnkových základů bude nejlepší Naturatelier. Spony jsou skvělé na stránkách Fler. Velmi pěkně vypadají spony francouzské, které poznáte tak, že jsou již od pohledu masivnější. Neměli byste kupovat ty s vlnkami. Rozletí se totiž hned při prvním sepnutí.

Šetřete s rozvahou. Kvalitní výrobek se přeci jen prodává mnohem lépe.